Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu

Teď už nás čeká jen krev a pot

24. 03. 2017 13:45:05
Parafráze na to, co Winston Churchil nabídl Britům po vypuknutí II. světové války a pokusech Německa se zmocnit Británie, sedí na současnou situaci jako zadek na hrnec. Tenkrát se Britové náletům a jiným pokusům o okupaci bránili

a zabránili jí.

Další okupace přišla plíživě, pocit viny z kolonizace, který neomarxisté vykopali kdesi v historii, pominouce obrovský přínos pro tamní civilizaci a infrastrukturu, vyvolala v obyvatelstvu, které moc nepřemýšlelo, protože mělo blahobyt, pocit studu a touhu po altruismu. Altruismus nebyl, samozřejmě, na místě, jelikož po opuštění kolonií se tamní systém naprosto zhroutil do chaosu. Odvážní jedinci britského, nebo i jiného, evropského původu, kteří tam zůstali a zavčas nezvedli kotvy, byli vyvražděni. Již to mělo být varováním, ale nebylo.

Mezitím se ideologie multikulturalismu, politické korektnosti a podlézavosti začala šířit Severní Amerikou a Západní Evropou jako mor, ne jako mor, ale jako rakovina, která metastázuje i do těch nejméně významných orgánů severoatlantické civilizace.

Sémě studu a podřízenosti jsme zaseli, teď sklízíme trpké plody. Barbary jsme přijali a nabídli jim civilizovaný život s takovou podporou, že nemusili ani pomyslit na práci. Pocit viny a altruismus nám pátá kolona vtloukala stále do hlav až mnozí podlehli, zapomněli, jak jejich předkové budovali civilizaci, ve které žijí a onen blahobyt. Ztratili pud sebezáchovy a oddali se zhoubné ideologii natolik, že přešla v sebevražednou. Nás, ale nebude v nebi Alláhově čekat, každého, 72 neposkvrněných panen.

Nás bude čekat jen ta krev a pot nebo potupná smrt a naše malé děti a vnuky i něco horšího, potupné otroctví. Ještě nebylo tak zle, aby nemohlo být hůř, v tomto stádiu se nacházíme teď. Ještě existuje možnost zbavit se novokomunistických politiků, kteří za tím vším stojí a kterými je prolezlý skoro každý stát EU o jejím vedení ani nemluvě. Nizozemci šanci již promrhali, Poláci ji využili. Ale v důsledku, i kdyby se to podařilo, to ještě nic neznamená. Horší bude jak ty barbarské, islámské hordy, které jsme si sem pozvali, aby nás obohatily o naprosto nepředstavitelné zážitky, dostat z Evropy ven. Způsoby mohou být různé, ale ani jeden z nich se neobejde bez násilí. Nedovedu si to představit bez války, kde je dovoleno vše. Oni sami neodejdou a my je dobrým slovem nepřemluvíme. V podstatě se již podzemní válka vede. Islám se již v Evropě zapouzdřil a vysílá jednotlivé jedovaté ostny ve formě atentátů, aby vyzkoušel, co nepřítel vydrží a jak se k tomu postaví, než zaútočí v plné síle proti inertním a neschopným armádám, které zbraně nesmí a snad ani neumí použít a bezbranným občanům, jimž „prozíravé“ vedení EU zbraně vzalo. Myslím, že tato válka by vzala rychlý konec, odhodlaní a připravení muslimové by nás podřezávali jako podsvinčata a my bychom se jen drželi za ruce, rozhazovali kytky, rozsvěcovali svíčky a věřili ve všeobecnou lásku a sílu přátelského slova.

Armády jsou určeny k boji proti vnějšímu nepříteli, který se chová srozumitelně, shromáždí své vojenské síly u hranic a vyhlásí válku. Boje se odvíjejí na nějaké omezené frontě a admirálové mohou všelijakými, strategickými úskoky nepřítele překvapit. My prožíváme nevyhlášenou válku, nepřítele známe, ale nesmíme o něm mluvit. Nepřítel zná nás a veřejně o nás mluví, jako nevěřících psech, čemuž my se podřízeně ukloníme, blahosklonně se usmějeme a vítáme a vítáme. Pokud bych toto nezažil a vyprávěl by mi to nějaký mimozemšťan z Alfy Centauri, že u nich to bylo, nikdy bych tomu neuvěřil.

Vidím, že naše budoucnost již není zcela v našich rukou, ale v rukou Božích. Jedině Bůh může zařídit, aby občané ve volbách konečně překonali odpor k syrové pravdě, podívali se jí zpříma do očí a podle toho dávali své hlasy.

Jaromír Hlubek

Autor: Jaromír Hlubek | pátek 24.3.2017 13:45 | karma článku: 30.97 | přečteno: 656x

Další články blogera

Jaromír Hlubek

Kolika slunovratů bychom se asi dožili?

Na všechny strany je propírána imigrace. Mnohé Evropské země měly ve světě své kolonie. Mám nepřesvědčitelnou jistotu, že to pro tyto země bylo přínosem a přítomnost Evropských kolonizátorů je pozvedla na mnohem vyšší úroveň.

21.6.2017 v 22:38 | Karma článku: 25.68 | Přečteno: 470 | Diskuse

Jaromír Hlubek

Přátelská rozprava s restauratérem

Do hospod nebo restaurací moc nechodím, ale dnes jsem byl, u příležitosti narozenin své matky. Přátelská atmosféra, dobré jídlo, Svijanské pivo a příjemné ceny.

17.6.2017 v 19:55 | Karma článku: 36.17 | Přečteno: 1694 | Diskuse

Jaromír Hlubek

Dej idiotovi štempl, za záda mu postav zákon, kamery a mikrofony a on ti udělá ze života

peklo. Tak si to naši socani představují. Každý je podělaný, že by jej mohli přistihnout při nekalé činnosti, že třeba špatně odpoví na správnou otázku. No není divu: „Všetci tuná kradnú“. Áno kradnú a okrádajú hlavne svojich

14.6.2017 v 14:10 | Karma článku: 38.36 | Přečteno: 2133 | Diskuse

Jaromír Hlubek

Novy utvar pro sledovani

Nejvyši čas, dokuď všeci agenti StB a řidici dustojnici eště neumřeli, bo je třeba na cosik navazať, abyzme neztratili kontinuitu. „Minystersvo pravdy“ evidentně nestači. Taka zpravička enom problikla na Radiožurnalu.

8.6.2017 v 8:57 | Karma článku: 22.39 | Přečteno: 507 | Diskuse

Další články z rubriky Společnost

David Wiltsch

Nezapomeňme si připomenout hrdiny od Zborova

Roku 1917 došlo v rámci Kerenského ofenzívy k bitvě u Zborova, kde prvně nastoupila i Československá brigáda. Z pohledu války nevýznamná bitva. Z pohledu prvního odboje však důležitá událost na cestě k samostatnému stát

23.6.2017 v 17:43 | Karma článku: 16.77 | Přečteno: 282 | Diskuse

Hana Rebeka Šiander

Jaké to je randit se skrblíkem?

Muž. Vysoký, štíhlý, usměvavý, milý, uměl zajímavě a barvitě hovořit a vyprávět. Dokázal mě pokaždé rozesmát a byl vůči mně pozorný, naslouchal mi. Jeho vadou charakteru bylo, že to byl skrblík. Miloval peníze a sám sebe, ne mě.

23.6.2017 v 15:52 | Karma článku: 21.67 | Přečteno: 820 | Diskuse

Jakub Kouřil

Oslík a dáreček

Byl jednou jeden oslík, který vypadal jako všichni oslíci. Měl dlouhé uši a krásně hýkal. Jeho hlava se krásně táhla v úsměv. Oslík se jmenoval Jumbo a měl důvod se radovat. Vlastnil totiž žlutou krabičku.

23.6.2017 v 15:48 | Karma článku: 5.01 | Přečteno: 101 | Diskuse

Jiří Hermánek

Statisíce podpíraču? Tak to je pěkně na draka...

Moji ctění kolegové Turner a Vlk, každý svým osobitým způsobem, ztvárnili svůj názor na tu kreaturu, co sedí, jako žába na prameni, na Hradě a nehodlá tam vpustit žádného pravdoláskovce. To je tedy ale opravdu smutné.

23.6.2017 v 14:30 | Karma článku: 28.97 | Přečteno: 772 | Diskuse

Pavel Chalupský

Logika, Duše, Intuice.

Tak je tu máme krásně seřazené. Každá z nich představuje část nás samých. Jsou naší podstatou. O Logice jsem se kdysi učil, o Duši a Intuici ani muk. Tak se zkusím zamyslet.

23.6.2017 v 14:20 | Karma článku: 0.00 | Přečteno: 47 | Diskuse
Počet článků 249 Celková karma 29.07 Průměrná čtenost 1259

Vážení čtenáři, berte moje názory jako muže neoplývajícího vynikajícím vzděláním, ale snažícího se používat rozum.

Seznam rubrik

Napište mi

Vzkaz autorovi


Zbývá 1000 znaků.


Toto opatření slouží jako ochrana proti webovým robotům.
Při zapnutém javaskriptu se pole vyplní automaticky.


více


Najdete na iDNES.cz

mobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.